MÖBLER / Bord / Salongsbord 9399403

nr 939 9403

Salongsbord

Karl Johanstil, diameter: 78, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 februari 2015
kl 18:33:06